Výcvikový víkend, aneb jak to viděl Cas

25.11.2010 08:52

Ahoj všichni dobrmani a přátelé :-)

Snad 2 dny jsem se nemohl vzpamatovat z výcvikového víkendu na Rychetách. Tooolik jsme se s páníčkem těšili a nemohli jsme se dočkat! Přijeli jsme už v pátek večer a ubytovali jsme se na Rychetách v chatce, no to bylo super, manželská postel a toolik místa… Večer na nás čekala Maruška a páníček mě opustil a šli se bavit. Ráno jsme začali hned výstavami a přípravou na ZTP, pak jsme měli poslušnost a pak obrany na Pepu a to byl mazec! Přijela také Lucka, abychom měli nějaké nové fotky z akce. Počasí jsme měli super, všichni jsme se obávali, že bude pršet, ale bylo vše v pohodě a suprově se nám cvičilo.

No a pak to přišlo... Sobota večer...a nebo spíš neděle ráno.....???? Páníček to trochu podcenil a přetáhl večer situaci a ráno byl úplně zelený. Prý byla výborná zábava, ale…

No, Maruška nadávala, že jsem to slyšel až v chatce, ale musím říct, že to všechno zvládl (musel) a cvičili jsme celou neděli zase až do večera a pak jsem padnul zase já do postele jako pytel.

Prostě bylo to suuuper a prožili jsme bezva víkend s bezva lidma a dobrmanama. Škoda, že bydlíme tak daleko…

Ale teď se už jen párkrát vyspím a zase jedeme na obranářský víkend opět na Rychety na Kubce. Tak se máme na co těšit a to my se teda těšíme :-))))))))))))))))

tak se podívejte na nějaké fotky z našeho snažení, a jak to páníčkovi slušelo s Maruškou a to byl jak jedna koule od bahna od hlavy až k patě, cha cha cha…