Novinky

Sezóna 2010 a plány pro rok 2011 :o)

16.02.2011 18:58

Ahoj všichni naši přátelé a kamarádi!

Rádi bychom vám představili nejen své úspěchy a plány, ale i úspěchy Casových sourozenců a příbuzných.

Zima byla dlouhá a my jsme jen odpočívali a chodili na procházky. Už se nemůžeme dočkat jara a trochu vlídnějšího počasí, abychom mohli konečně začít cvičit, a také jistě pojedeme na nějakou tu výstavu. V březnu dále jedem na obranářský víkend a pak v dubnu na výcvikový víkend na Rychety. Také nás všechny sourozence čeká  jarní svod, tím asi zahájíme sezónu.

Velká novinka minulého roku je, že Casius získal titul ČESKÉHO JUNIORŠAMPIONA! Ani sourozenci nezahálí a Comtessa se stala českým junioršampionem též a k tomu ještě klubovým junioršampionem! Nyní se připravuje na zkoušky. Má také své nové webové stránky, mrkněte se: www.blackfremak.webnode.cz.

Pěkného úspěchu dosáhla i další sestra C‘Victoria, která letos při své premiéře získala v Brně CAC+CACIB+BOB a náš strýc Berry získal titul Šampion ČR. Také sestra Corra, která žije ve Španělsku má na svém kontě dvě čerstvá vítězství - vyhrála 2x nejkrásnější mladou fenu! Naše další sestra Cortina a brácha Corson i v zimě cvičili, co jim počasí dovolovalo a teď se připravuji na náš společný svod a na výstavy, které začnou na jaře. Mají svoje webové stránky zde: www.blackdonsa-dobrmani.webnode.cz.

Bráška Caspar žije daleko na Floridě, ale máme o něm neustále aktuální zprávy a fotky a nyní se připravují i jeho nové webové stránky, které budou jistě brzy. Ségra Carmen žije na Slovensku a má se velice dobře. Se svojí paničkou chodí pilně cvičit a také jezdí na výstavy a jezdí na naše společné akce, kde se všichni scházíme. Rovněž brácha Capone žije na Slovensku a má se moc a moc dobře a také cvičí a byl s námi dokonce na týdenním výcvikovém táboře.

Všichni se začneme připravovat na zkoušku a chtěli bychom na jaře nějakou udělat, tak snad nám to všem vyjde!!! Haf.......... Držte nám palce.

Zdraví Casius Donsa

 

Nadcházející výcvikové a chovatelské akce

01.02.2011 18:35

Čas letí a je po Vánocích... I v novém roce na sobě musíme makat a čeká nás opravdu pestrá škála akcí. Mezi ty nejbližší jistě patří obránářský den v Praze (ten byl na březen přesunutý z prosince), dále pak víkend s Martinem Pejšou (zaměřený na stopy a poslušnost) a konečně výcvikový víkend Praha - Rychety, kde všechny teoretické vědomosti proměníme ve skutečnou praxi :o)

Všechny akce pak naleznete zde.

Akce v roce 2011

06.12.2010 11:09

Příští rok nás zase čeká plno zajímavých výcvikových i jiných akcí nejen pro dobrmany. Na kompletní přehled pořádaných akcí se můžete mrknout tady a nebo také zde. Nejbližší akcí je seminář s panem Jánským a propozice si můžete stáhnout přímo tady u nás: seminarjansky.doc

PF 2011

02.12.2010 21:25

Vánoce se blíží a my s Casem přejeme všem svým přátelům a hlavně všem dobrmanům krásné svátky a taky všechno co přijde po nich :o)

Výcvikový víkend, aneb jak to viděl Cas

25.11.2010 08:52

Ahoj všichni dobrmani a přátelé :-)

Snad 2 dny jsem se nemohl vzpamatovat z výcvikového víkendu na Rychetách. Tooolik jsme se s páníčkem těšili a nemohli jsme se dočkat! Přijeli jsme už v pátek večer a ubytovali jsme se na Rychetách v chatce, no to bylo super, manželská postel a toolik místa… Večer na nás čekala Maruška a páníček mě opustil a šli se bavit. Ráno jsme začali hned výstavami a přípravou na ZTP, pak jsme měli poslušnost a pak obrany na Pepu a to byl mazec! Přijela také Lucka, abychom měli nějaké nové fotky z akce. Počasí jsme měli super, všichni jsme se obávali, že bude pršet, ale bylo vše v pohodě a suprově se nám cvičilo.

No a pak to přišlo... Sobota večer...a nebo spíš neděle ráno.....???? Páníček to trochu podcenil a přetáhl večer situaci a ráno byl úplně zelený. Prý byla výborná zábava, ale…

No, Maruška nadávala, že jsem to slyšel až v chatce, ale musím říct, že to všechno zvládl (musel) a cvičili jsme celou neděli zase až do večera a pak jsem padnul zase já do postele jako pytel.

Prostě bylo to suuuper a prožili jsme bezva víkend s bezva lidma a dobrmanama. Škoda, že bydlíme tak daleko…

Ale teď se už jen párkrát vyspím a zase jedeme na obranářský víkend opět na Rychety na Kubce. Tak se máme na co těšit a to my se teda těšíme :-))))))))))))))))

tak se podívejte na nějaké fotky z našeho snažení, a jak to páníčkovi slušelo s Maruškou a to byl jak jedna koule od bahna od hlavy až k patě, cha cha cha…

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>