Novinky

Výcvikový víkend Rychety

23.11.2010 12:34

Tak jsme s Casem zase vyrazili na tu straaašně moc dlohou cestu do Prahy, abychom se setkali s našimi příbuznými a něčemu novému se přiučili. Víkend to byl opravdu vydařený, cvičili jsme o sto šest a stíhali se i po večerech pěkně bavit :o) Počasí nebylo nejhorší, i když na focení nám v neděli moc nepřálo! Máme pár nových fotek z obran a také nějaké postoje. Zároveň se moc těšíme na příští akci! Připojujeme ještě odkaz na všechny fotky z akce - zde.

Seminář s MVDr. Musilem

13.10.2010 09:41

Poslední listopadovou neděli si pro všechny dobrmany i nedobrmany připravil pan doktor Musil zajímavé přednášky o problémech pohybového aparátu. Přijeďte si ho vyslechnout a na všechno se ho zeptat taky vy :o)

Propozice zde: seminar-Musil

Listopadový výcvikový víkend

06.10.2010 14:47

Začátkem listopadu se chystáme do Prahy na výcvikový víkend. Jistě tam bude plno dobrmanů a taky našich kamarádů a příbuzných, tak se moc těšíme.

Propozice jsou k stáhnutí přímo zde: vycvikovy_vikend

Speciální výstava DKČR 19.9. 2010

19.09.2010 21:18

Tak jsme dnes byli na speciální výstavě v Praze. Posuzoval rozhodčí z Německa, pan Becht. Cesta byla daleká, ale zvládli jsme to a jsem rád, že jsme tam jeli. Opět jsem se setkal s mojí psí rodinu a sourozenci Case a taky s matkou štěňat A‘Sarou. Počasí nám přálo a bylo moc pěkně. Hned po příjezdu nás chovatelka vzala do kruhu, ještě než začala výstava, a už jsme běhali a trénovali. Trénovali jsme všichni, protože každý z nás chtěl dopadnout co nejlépe. A výsledek výstavy a našeho snažení byl perfektní. Casius vyhrál ve třídě mladých V1 + CAJC a stal se JUNIORŠAMPIONEM ČR,  to jsem měl obrovskou radost. Marie ho předváděla v postoji, protože na mě nejlépe stojí a já jsem s ním běhal. Ségra Cortina rovněž vyhrála V1+CAJC a ségra Comtessa byla hned za ní V2. Mamka A‘Sara také vyhrála a byla V1+CAC a strýček Berda pro změnu také vyhrál V1+CAC.

Právem  je na nás chovatelka velmi pyšná :o)

Teď nás čeká jen cvičení a musíme na sobě pořádně začít makat. Připravuji Case na zkoušku a na ZTP. Chodíme cvičit poslušnost a obrany s Radovanem Lišku a když Marie pořádá nějakou výcvikovou akci, tak jedeme tam. Nyní nás čeká výcvikový víkend v Praze, tak to také jistě pojedeme.

Ve fotogalerii máme pár nových fotek – postoje, výstavy a různé fotky.

 

 

Dobrmanní tábor

07.09.2010 16:39

Tak už se pomalu balíme, protože brzy odjíždíme na týdenní dobrmanní tábor. Těšíme se, co všechno se tam naučíme a hlavně na kousání s figurantem, protože to nás baví nejvíc! A také se těšíme na setkání našich brášků a sestřiček, protože tam budou všichni, kromě těch, kteří bydlí daleko u moře, ale těm určitě pošleme aspoň pozdrav a fotky. Celý týden se tam budeme také připravovat na speciální výstavu, která nás čeká 19. září v Praze, a to teda musíme umět skvěle, abychom si neudělali ostudu a hlavně, aby Casova maminka A‘Sara mohla být pyšná na to, jakého má synáčka. Pan rozhodčí přijede až z Německa, tak snad si budeme rozumět :o)

Tak nám držte palečky, a kdybyste chtěli, tak se na nás přijeďte podívat…

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>